Načítavam

O nás

Profil spoločnosti G.P.R. spol. s r.o.

G.P.R. spol. s r.o., ako mnoho iných slovenských firiem, bola založená po nežnej revolúcii v roku 1991. Je slovenskou firmou a od svojho vzniku až doteraz sa venuje najmä gastrotechnike, mäsiarskym strojom a obchodným zariadeniam. Momentálne má naša firma 20 zamestnancov. Sídlime v Bratislave a máme pobočky vo Zvolene a v Prešove. Na každej nájdete predajňu a servis. Po celej republike máme našich obchodníkov, ktorí majú na starosti naše jednotlivé regióny.Spolupracujeme s mnohými renomovanými výrobcami (Omas, Giesser-Messer, Kitchen Aid, Paderno...), ktorí sú prevažne z Nemecka, Talianska, Česka, Dánska, Španielska ale i z Ameriky.

Zákazníkmi G.P.R sú prevažne všetky slovenské potravinárske prevádzky spracovávajúce bravčové a hovädzie mäso, hydinu, ryby, výrobcovia syrov, mrazených a chladených polotovarov, bagiet a sendvičov, spracovávanie zeleniny, výrobne lahôdok, cukrárske výrobne, pekárne. V oblasti zariaďovania predajní sa firma špecializuje na potravinárske predajne ako hypermarkety, supermarkety, predajne mäsa, lahôdok, cukrárne bufety a podobne. Gastronomickú techniku dodávame do všetkých typov gastronomických prevádzok, reštaurácií, jedální, do hotelov, barov, pre rýchle občerstvenia, prípravovne jedál. Vákuovú baliacu techniku od našej firmy môžete nájsť v predajniach, v potravinárskych a gastronomických prevádzkach po celom Slovensku. Okrem iného máme vlastného projektanta, ktorý navrhuje dispozičné riešenia obchodných a gastronomických prevádzok. G.P.R. okrem predaja svojho sortimentu kladie veľký dôraz na servis a montáž. Momentálne sa tejto oblasti venuje 7 našich technikov.

Nakoľko mnohí naši dodávatelia ponúkajú aj pomôcky, píslušenstvo a spotrebný materiál pre potravinársky priemysel, rozhodli sme sa rozšíriť našu ponuku. Za týmto účelom sme vytvorili stránku www.prepotravinarov.sk, kde predávame takéto produkty. Ponúkame ich k odberu aj priamo cez naše tri predajne.

Napriek ťažkým krízovým rokom je naša firma v dobrej kondícii a sme stále tu. Máme dvadsaťročné skúsenosti, dobré meno a ochotu prispôsobovať sa Vám – našim zákazníkom.


G.P.R. spol s r.o.